Інтрев’ю зі Студією “СВІТИ” про “Троє проти Зла” – сайту UAGeek

Інтерв'ю зі студією СВІТИ на сайті UAGeek

Повне інтерв’ю: https://uageek.space/rise-vs-evil-3-news

Ексклюзивне інтерв’ю зі студією «СВІТИ» про третю частину

«Світи» та Абабагаламага нарешті представили продовження довгоочікуваного коміксу — третю частину тетралогії «Троє проти Зла», на який ми (особисто адмін №1 так точно) неймовірно чекали три роки.

Саме так, друга частина «Троє проти Зла» вперше вийшла три роки тому, отже, на створення третьої книги, як відмічають автори, символічно пішло три роки — що ж, тепер ми знаємо, скільки нам приблизно чекати на четверту частину, ахах 😅

Ну і оскільки у нас є гарна традиція зв’язуватися та дізнаватися нові подробиці про цей чудовий комікс в авторів з новими апдейтами по проєкту, тож і цього разу ми не пройшли повз нагоди поспілкуватися.

То ж тримайте наше нове ЕКСКЛЮЗИВНЕ інтерв’ю з авторами «Троє проти Зла» про «Троє проти Зла» — і не тільки 😉

Інтерв'ю зі студією СВІТИ на сайті UAGeek

Дивіться всю серію: «Троє проти Зла» — комікс від студії СВІТИ.