Троє проти Зла 0 – 2012 рік і ще раніше

“Троє проти Зла”, як ідея в мене ще в шкільні часи. Десь на початку університетських. На початку університетських часів. Я уже почав сама малювати. Просто як вебкомікс, де події відбувалися саме в інтернеті. Тобто, промка викрадав демон, а було троє, Антон, Гоша і Орест, які вирушали за ними і рятували його там. Все будувалася на мемах, якихось комп’ютерних іграх, все мошо. Немало значення.