Рік на Монобазі — та рік в армії
Минув уже майже рік як у нас з’явилася Монобаза, і рік, як я (Ярослав Світ) приєднався до армії.
Стільки часу минуло, а нового коміксу навіть не видно на горизонті…)
Знаю, що останні новини від мене були влітку, але такі вже особливості професії. Я відповідаю за комунікації, а Тарас з Ксенією малюють, тому провина повністю на мені)
Перш за все хотів подякувати всім, хто був увесь цей час підписаний на Монобазу і не відписався, навіть коли оновлень не було. Повірте, та сума, яка приходить щомісяця, деколи дуже виручає, і тоді треба менше тратити власної солдатської зарплати на проєкт). Тому я дуже відчуваю цю підтримку.

«Жайворонки» малюються попри все
Доля кидає нам і нашій країні виклики, але попри все піксель за пікселем «Жайворонки» малюються. ПАКТ залишається в силі.
Таємний проєкт у всесвіті «Троє проти Зла»
Також з’явився таємний проєкт у всесвіті «Троє проти Зла». Робота і розмови про нього почалась ще 2 роки тому, але тільки в останні місяці проєкт почав вимагати уваги. Все, що я можу сказати — коли ми закінчимо, ви зможете його «пощупати у руках». ПАКТ на нього також розповсюджується! Зараз Ви підтримуєте нас фінансово, а коли цей таємничий проєкт йде в продаж — всі роялті з першого тиражу йдуть на підтримку ЗСУ, або якщо війна закінчиться — на реабілітацію військовим.
Хотілося б показати Вам більше… але я прихильник тримати інтригу до останнього, щоб наживо повністю відчути та побачити плід роботи.



Запевняю, робота триває, цеглинка за цеглинкою, десь повільніше, десь швидше.
Будемо раді, якщо й надалі будете нас підтримувати. Але підтримуйте нас — якщо Вам подобається «Троє проти Зла» і цікаво, що з того вийде, а не через те що я в армії)
Всім дякую. Всім бажаю безхмарного неба.


Де читати більше про статус оновлення
Детальніше про команду читайте на сторінці «Про студію СВІТИ», а про «Жайворонки» — на окремій сторінці проєкту.
